Sosyal Medya

safafidan.com.tr

PAY-TR Ödeme Sistemi Hakkında Soru Cevap

E-TİCARET

PAY-TR Ödeme Sistemi Hakkında Soru Cevap

PAY-TR nedir? Kullanım ve komisyon ücretleri ne kadar?  güvenilir mi? kaç müşterisi var? PAY-TR başvurusu kaç günde onaylanır? 

-Ali İhsan Y. (PAY-TR FULL STACK DEVELOPER)

BDDK lisansı alan ilk firmalardan biriyiz ve PCI-DSS Security Level 1 sertifikasyonumuz da bulunmakta. BDDK ve PCI-DSS sertifikasyon süreçlerini en kısa sürede övgüyle tamamlayan, 7 yıldır kesintisiz hizmet veren ve 2000’i aşkın müşterisi bulunan bir firmayız. PAYTR olarak sektörümüzde her zaman ilkleri sunduk ve mağduriyet yaşatmama üzerine kurduğumuz politikamızı çözüm-sonuç ilişkisi ile belirledik. Özellikle belirtmek isterim ki, diğer firmaların aksine hizmet odaklı çalışıyoruz, tarafımıza iletilen destek taleplerinin %95’ini aynı gün içerisinde sonuçlandırıyoruz. PAYTR; – Tamamen ücretsizdir (Başvuru yada Yıllık veya İşlem Başı ücret gibi bir talebimiz yoktur), – Yapılan başvurular en geç 24 saat içerisinde sonuçlandırılır, – Ertesi iş günü ödeme yaparız (Bloke süresi yoktur, tüm üye iş yerleri için sürekli geçerlidir), – Bünyemizde geliştirdiğimiz ödüllü sahtecilik önleme yazılımımız ve ek iş süreçlerimiz ile üye iş yerlerimizi koruma altına alıyoruz, – Yeni başlangıç yapan tipik bir e-ticaret sitesi için ortalama %2.5 komisyon oranımız bulunur, – Müşterinin ciro artışı baz alınarak komisyon oranlarımızı esnetiriz, – 7/24 operasyon birimimiz bulunur. Ayrıca belirtmek isterim ki PAYTR tamamiyle yerli sermayeli bir firmadır. Diğer ödeme yöntemleriyle aynı şartlarda yarışmadığımızı değerlendirmeniz sırasında göz önünde bulundurursanız seviniriz.

PAY-TR HAVALE EFT ve diğer masraflar gibi ücretleriniz var mı?

-Ali İhsan Y. (PAY-TR FULL STACK DEVELOPER)

Üye iş yerimize yaptığımız ödemeler için Ekstra havale/eft ücreti de almıyoruz. Iyzico, PayU bu işlemler için ücret alıyor.Kısacası şöyle diyebilirim PAYTR kılçıksızdır. PAY-TR %2,7 +vergiler dahil giriş komisyon oranı alır.

 

E-ticaret online ödeme sistemleri yazımızda pay-tr hakkında detaylı bilgi yazamamıştım. Facebook grubunda online ödeme sistemleri ile soru soran arkadaşa link atmam üzerine Ali İhsan Y. Bey beni bilgilendirdi. Kısa bir tanıtım yazısı istedim bilgilendirmesi ve yazısı için teşekkür ediyorum. Umarım sizler içinde faydalı olur.

Yorum Yap

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla E-TİCARET

Çok Okunanlar

Kategoriler

Facebook

Yukarı