Sosyal Medya

safafidan.com.tr

Hakkımda

    Merhaba!

     Hakkımda: İbrahim Çeçen Üniversitesinde Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitmenliği. Cardinal Stefan Wyszynski University Bilgisayar Bilimi öğrencisiyim. Aynı zamanda Web Programcılığı mezunuyum. Alanımda kisisel bloglar, videolar ve forum siteleri en büyük yardımcım diyebilirim. Blog yazmaya 2016 yılında karar verdim ve siz değerli ziyaretçilerim ile paylasmayı esas alarak yayın hayatıma basladım.

hakkımda için bir fotoğraf bırakarak devam edeyim.

hakkımda sayfası için bir fotograf bırakarak devam edeyim.

      Seyehat etmeyi insanlarla tanısmayı,yolculuk yapmayı seviyorum.Sosyal yasantılarını, günlük rutinlerini  sentezlemek, filtreleyip tanımanın verdiği heyecanla gezmek beni epey heyecanlandırıyor. Birçok Avrupa ülkesine seyehat ettim. Fransa, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Avusturya, Ukrayna, Almanya, İsveç haricinde Avrupa’da olmayan Gürcistan. Hatırlamanızı istediğim bir sey var “Türkiye Gerçekten Cennet”…

     En sevdiğim müzisyenlerde Farid Farjad, Sezen Aksu, Ahmet Kaya, Neset Ertaş ve Yıldız Tilbe yer alıyor. Bu kadar melankoli yeter dediğinizi duyar gibiyim. Yabancı Pop ve hareketli parçalarda dinliyorum.

     Hobilerim arasında masatenisi oynamak, siir okumak ve yazmak yer alıyor. Yaklaşık 7 yıl taekwondo sporu ile ilgilendim. 2012 yılında geçirdiğim sakatlıktan sonra tamamen bitirmek zorunda kaldım. Bu arada futbol oynamasını değil izlemesini tercih edenlerdenim. TV izlemesini sevmem, daha önce hiç bir diziyi 3 bölüm arka arkaya izlemedim ve film izlemeyide sevmiyorum.

      Öğrenim hayatım boyunca birçok programlama dili ve araçla tanıstım. Kullanırken keyif aldıklarımsa PHP, HTML, CSS, PHOTOSHOP ve WORDPRESS. Türkiye’nin önde gelen e-ticaret siteleri ve web programlama firmalarında Web Master,Yazılımcı ve Grafiker olarak projelere katılma fırsatı buldum.

Tanıdığım programlama dilleri ve araçları: PHP, ASPX, HTML, CSS, JAVA, MYSQL, SQL, VISUAL BASIC, C#,3DsMAX, ADOBE PHOTOSHOP, FREEWORKS, FLASH,DREAMWEAVER.

      Burada sizlere birlikte yapacaklarımın listesi:

  • Dijital çağın yeniliklerini takip edeceğiz
  • Hayatımızı kolaylastıracak masaüstü ve mobil programlar keşfedeceğiz.
  • Yazılımsal ve donanımsal ipuçlarına bakacağız.
  • Programlama dillerini tanıyacağız.
  • Seo için teknikler gelistireceğiz
  • Mobil Yazılım hakkında bilgi sahibi olacağız.
  • Sıfırdan baslayıp e-ticaret sitesi hakkında tercihler yapacağız.
  • Webmaster ve blogger olmak için neler gerekiyor inceleyeceğiz.

Seçilmis kaynaklarla birlikte bizi ilgilendiren doyurucu yazıları paylasacağım bloğuma hosgeldiniz.Haydi birlikte harekete geçelim!


Bu sayfa’daki içerik :

Hakkımda Sayfası, Yazıları Örnekleri,Yazısı ?

gibi sorulara cevap olabilmesi açısından size yeni fikirler sunabilir.

 

Çok Okunanlar

Kategoriler

Facebook

Yukarı